Gdzie szukać pomocy?

W internecie istnieją różne zespoły i linie pomocowe w sprawach dotyczących bezpieczeństwa dzieci, również w zakresie bezpieczeństwa w internecie; dostarczają wiedzy, wskazówek rozwiązania problemu oraz wsparcia psychologicznego.

 

UCZNIU!

Jeżeli jesteś/byłeś ofiarą lub świadkiem cyberprzemocy lub niepokoi Cię jakieś zdarzenie związane z bezpieczeństwem cyfrowym, a trudno Ci porozmawiać z osobą dorosłą z Twojego otoczenia skorzystaj z telefonów zaufania:

800 12 12 12  - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
Telefon jest bezpłatny i czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.15 do 20.00 (połączenie bezpłatne). Jeśli zadzwonisz tam w godzinach nocnych i zostawisz informację o sobie i swój numer - konsultanci do Ciebie oddzwonią.

116 111 - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży  - www.116111.pl
Bezpłatna i anonimowy telefon dla dzieci i młodziezy prowadzony od 2008 roku przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

 


ROZKŁAD ZAJĘĆ W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022.

 

 

 

 

 

8

 

 

7

6

4

3

2

1

0

poniedziałek

1

J.ang

-

WDŻ

Inf I

 

 

 

7.30- 13.00

2

J.pol

Historia

Muzyka

Przyroda

III

J.ang

Rel

0

3

J.pol

J.ang

Historia

Mat

III

II

I

0

4

Historia

J.pol

J.ang

Godz.w

III

II

I

0

5

WOS

Chemia

J.pol

W-F

III

II

I

0

6

Fizyka

W-F

J.pol

Historia

Św

Św

Św

0

7

EDB

Fizyka

K.sport

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wtorek

1

Mat

J.pol

Godz.w

 

 

-

 

7.30 – 12.05

2

J.niem

Mat

Biologia

J.ang

III

W-F

W-F

0

3

J.pol

J.ang

Mat

Mat

III

II

I

0

4

J.ang

J.niem

W-F

J.pol

III

II

I

0

5

W-F

Chemia

Technika

J.pol

III

Rel

I

0

6

Geogr

W-F

J.pol

Religia

 

Św

Św

j.ang 12.05 – 12.35

7

Inf I

Geogr

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

środa

1

-

J.ang

Religia

WDŻ

 

W-F

W-F

7.30- 12.05

2

Fizyka

J.pol

Mat

Mat

Rel

II

J.ang

0

3

Religia

Fizyka

J.pol

Muz

III

II

I

0

4

Mat

Biologia

Inf

W-F

III

muzyka

muzyka

0

5

Chemia

Mat

W-F

J.pol

III

Rel

I

0

6

J.pol

W-F

 

 

III

Św

Św

Rel 12.05– 12.35

7

W-F

Religia

 

 

 

 

 

 

8

Inf II

 

 

 

 

 

 

 

 

czwartek

1

Historia

Geogr

 

Religia

 

 

-

7.30 – 12.05

2

W-F

Historia

Geogr

Przyroda

III

J.ang

Rel

0

3

WOS

Religia

J.ang

W-F

III

II

I

0

4

Mat

W-F

Historia

J.ang

III

II

I

0

5

J.pol

J.niem

W-F

Mat

J.ang

II

I

0

6

J.niem

Mat

Mat

J.pol

III K S

II Koło

Św

j.ang 12.10 – 12.40

7

K.mat

Godz.w

 

K.j.ang

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

piątek

1

Godz.w

J.pol

 

Inf II

J.ang

W-F

W-F

7.30 –12.10

2

Religia

J.pol

W-F

Technika

III

II

I

0

3

W-F

Biologia

Religia

J.ang

III

II

I

0

4

J.ang

Inf

J.pol

W-F

III

II

I

0

5

Mat

Plastyka

J.ang

J.pol

Rel

Plast

Plast

0

6

Biologia

Mat

Mat

Plastyka

Św

Św

j.ang

Rel 12.10 – 12.40

7

Chemia

Muzyka

Plastyka

 

 

 

 

 

8